Neki privatni domovi za starije i nemoćne osobe u Hrvatskoj zarađuju ekstra profit na osobama koje umru u njihovim krevetima - naplaćuju punu cijenu bez obzira kada su korisnici umrli i ispraznili im krevete, tuže se članovi obitelji starijih osoba koje su smještene u njima.
Zagrepčanka je ostala u čudu kada joj je u domu rečeno kako joj, bez obzira što joj je majka umrla šestog dana u mjesecu, neće biti vraćen uplaćeni iznos. Po uplati je njena majka i nakon smrti još uvijek bila „živa”.
Na jednom krevetu zaradili 3200 eura
"Pitali smo za objašnjenje zašto ne možemo dobiti povrat novca, no rekli su nam kako to nije praksa u njihovom domu. Zastrašujuća je nemoć koju u tom trenutku osjećate", kaže Zagrepčanka.
Kroz istu je situaciju prolazila Splićanka koja je s...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....