SJEDNICA PREDSJEDNIŠTVA

OTKRIVAMO DETALJE SA SASTANKA VRHA HDZ-a Plenković je Strmotinu ostavku nazvao nepristojnom, a Krstičević je govorio o borbenim avionima

 Marko Todorov / CROPIX

- Ovog tjedna imat ćemo prijedlog za novu izvanrednu upravu - kazao je premijer i šef HDZ-a Andrej Plenković nakon sjednice Predsjedništva i Nacionalnog vijeća HDZ-a na kojoj se raspravljalo o aktualnim pitanjima, a posebno o Agrokoru.

Plenković je kazao kako su, što se tiče novog izvanrednog povjerenika, obavili niz razgovora s kandidatima te da se provode konačne provjere. No, njihova imena, kako je odgovorio na upit novinara, nije otkrio ni kolegama u HDZ-u. Kazao je tek kako je riječ o kompetentnim ljudima koji će se brzo uključiti u sve aktivnosti te da će u izvanrednoj upravi biti više ljudi. Potvrdio je da su u krugu ljudi koji odlučuju o tome i šef Sabora Gordan Jandroković te potpredsjednica Vlade Martina Dalić.

Sjednica je, inače, trajala oko sat i pol vremena,...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 06:53