ZNALI DA IM HANFA NEMOŽE NIŠTA

OTKRIVAMO: KREDITIRALI AGROKOR IAKO NISU IMALI DOZVOLU ZA RAD Kako je poslovala firma Todorićeva poslovnog partnera Grgića

Dubravko Grgić (arhivska fotografija)
 HANZA MEDIA

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) oduzela je još u studenom 2015. godine dozvolu za rad Agram Investu, jednoj od tvrtki iz grupacije Dubravka Grgića koja se nedavno upisala kao vlasnik dijela dionica Konzuma.

Hanfa je 13. studenog 2015. godine donijela rješenje o prestanku važenja odobrenja za rad Agram Investu, i to za obavljanje djelatnosti osnivanja i upravljanja UCITS fondovima te za obavljanje djelatnosti osnivanja i upravljanja alternativnim investicijskim fondovima, i u tom je trenutku društvo prestalo biti subjekt nadzora Hanfe, navodi se u odgovoru Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga.

Kaznene prijave

Dodaju da su ubrzo nakon donošenja rješenja Agram Investu predali zahtjev za ukidanje dozvole za rad te da mu je “dozvola i oduzeta”.

Na ko...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 02:08