DUBROVAČKI PROJEKT

OTKRIVAMO PLANOVE ZA GOLF NA SRĐU U prvoj godini investitori će obnoviti tvrđavu i izgraditi 39 vila, hotela i igrališta!

Ukupna vrijednost projekta je 8 milijardi kuna, gradit će se u četiri faze, a sagraditi se može najviše 240 vila
Ukupna vrijednost projekta je 8 milijardi kuna, gradit će se u četiri faze, a sagraditi se može najviše 240 vila

Nakon što su vijećnici Gradskog vijeća Dubrovnika izglasali Urbanistički plan uređenja “Športsko-rekreacijskog centra s golfskim igralištem i turističkim naseljem Bosanka sjever i Bosanka jug”, investitor projekta, popularno nazvanog “Golf na Srđu”, tvrtka Razvoj Golf, može krenuti u novu fazu realizacije. Ivan Kusalić, prokurist tvrtke Razvoj Golf, izjavio nam je kako se sada kreće u izradu projektne dokumentacije koja je uvjet za ishođenje lokacijske dozvole.

Za projekt 310 hektara

On procjenjuje da će im za ishođenje sve potrebne dokumentacije trebati između šest i dvanaest mjeseci. Prema njegovim riječima, realno je stoga očekivati da bi gradnja sadržaja na platou Srđ trebala početi za otprilike godinu dana.

Ukupna vrijednost investicije procjenjuje se na ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
08. prosinac 2025 00:16