Nakon održanog Predsjedništva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) premijer Andrej Plenković dao je izjavu za medije. Osvrnuo se na Dan sjećanja u Vukovaru i pohvalio organizaciju, ponašanje, brojnost…, a zatim komentirao aferu u zdravstvu.
- Dajemo potporu tijelima kaznenog progona da se ovaj veliki slučaj u hrvatskom zdravstvu i na političkoj sceni rasvijetli do kraja pa da odgovorni i odgovaraju. Mi kao većina idemo dalje, to smo dogovorili.
Rasprava o proračunu slijedi u srijedu i premijer je to najavio pa istaknuo stabilnost gospodarstva, ekonomije i općenito standarda. Naglasio je i da su bitne informacije o trezorskim zapisima jer je oko 27.000 građana investiralo više od 900 milijuna eura.
- Velik je to broj reinvestiranih sredstava, što pokazuje visoki stupanj povjer...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....