ZAGREB - Predsjednica Republike Kolinda Grabar Kitarović izjavila je u ponedjeljak da su na sjednici Vijeća za nacionalnu sigurnost zadužene tajne službe da izrade posebne mjere za korištenje medija kojima se dužnosnici služe u komunikaciji.
Predsjednica je tu izjavu dala uoči svečane akademije povodom Dana oružanih snaga, a nakon sjednice Vijeća za nacionalnu sigurnost koja je iza zatvorenih vrata održana na Pantovčaku.
"Zadužili smo tajne službe od SOA-e do Ureda vijeća za nacionalnu sigurnost da se izrade posebne mjere, preporuke i zakonodavni okvir za korištenje raznih medija kojima se služimo u komunikaciji i za sigurnost klasificiranih informacija", rekla je predsjednica nakon sjednice Vijeća za nacionalnu sigurnost.
Oblik mjera predložit će službe, rekla je predsj...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....