Na jednoj zagrebačkoj tržnici otkriven je lažni bagremov med. Kako bi mladi David Pikutić, koji je posumnjao u prijevaru, dokazao da je u pravu, sve je prijavio inspektoratu, prenosi Dnevnik.hr.
'Posumnjao sam tako što u godini koja je poznata po tome da se bagrem smrznuo, odjednom se pojavljuje pčelar na placu koji ima bagremov med, zatim sam po boji posumnjao, onda sam kupio jednu teglicu pa sam po okusu posumnjao', ispričao je Pikutić.
Uz prijavu inspektoratu morao je uplatiti 5000 kuna predujma. Naime, ako analiza pokaže da je onaj tko podnese prijavu u pravu, Državni inspektorat mu vraća taj novac.
'Nakon toliko godina što sam gledao razne prijevare i patvorenja meda, tako sam se naljutio da sam rekao - ako ih izgubim, izgubim', rekao je.
Nakon mjesec dana od prijave stigao...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....