Splitsko-dalmatinska županija bilježi rekordan broj od 160 zaraženih u zadnja 24 sata, a ravnateljica Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Željka Karin tvrdi kako bi, da se svi testiraju, broj zaraženih bio pet puta veći.
"Da se svi testiraju broj zaraženih bi bio daleko veći, sigurno pet puta", ustvrdila je Karin na izvanrednoj konferenciji za novinare u povodu rekordnog broja zaraženih u županiji.
Dodala je kako je u zadnja 24 sata testirano 916 osoba, od kojih se 160 pokazalo pozitivnima na koronavirus, a pet ih je testirano izvan županije.
Zaraženo 12 časnih sestara iz doma kod Sinja
Navela je da je u Splitu najviše zaraženih, njih 63, među novozaraženima je i 12 časnih sestara iz doma u Košutama kod Sinja, a tri škole u županiji rade samo online.
U određenim škol...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....