ZAGREB - Hrvatska politika i političari prema poplavljenoj se Slavoniji trebaju ponašati poput hrvatskog naroda, a bez pomoći Europe teško ćemo sami i brzo sanirati štete od katastrofalne poplave, suglasila se danas većina saborskih klubova.
Ovaj se čas, poručuju klubovi, ne treba prepucavati i povlačiti pitanje odgovornosti, o odgovornosti treba razgovarati kad se situacija sanira, treba utvrditi dugoročne mjere zaštite i obrane od poplava kako bi se slične situacije spriječile.
Predstavnici klubova zahvalili su svim građanima koji pomažu poplavljenima, kao i brojnim službama i pojedincima na terenu. Obiteljima stradalih izrazili su sućut.
APEL SVIMA KOJI ŽELE POMOĆI Ovo su stvari koje su trenutno najpotrebnije na poplavljenim područjima
Potpredsjednik Vlade Ranko Os...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....