Nakon ljetne pauze politička jesen otvara se u ponedjeljak u Saboru aktualnim prijepodnevom, a zastupnica Marija Selak Raspudić u razgovoru za Jutarnji list objašnjava zašto smatra da je premijer Andrej Plenković nekad popularni aktualac učinio potpuno besmislenim.
Objašnjava i zašto se ovog ljeta nije uključila u vruću polemiku oko afirmacije ustaškog pozdrava "Za dom spremni", za razliku, recimo, od HDZ-ova predsjednika Sabora Gordana Jandrokovića.
Političke teme kojima će se baviti ove jeseni vezane su, između ostalog, uz regulaciju umjetne inteligencije, inflaciju, stambenu krizu, zakone o gradnji i prostornom planiranju te zabranu upotrebe mobitela u školama.
Do kraja godine preimenovat će svoju stranku, a velike planove ima i za rad u zagrebačkoj Gradskoj skupštini ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....