POČEO JE OBRAČUN

Selak Raspudić žestoko napala Tomaševića: ‘Dok sam ja radila, on se vezao za drvo i sjedio po podu‘

"Zašto ne bih mogla konkurirati Tomaševiću? Koliko dobro on poznaje Zagreb, najbolje vidimo po njegovim rezultatima"

Marija Selak Raspudić

 Goran Mehkek/Cropix
"Zašto ne bih mogla konkurirati Tomaševiću? Koliko dobro on poznaje Zagreb, najbolje vidimo po njegovim rezultatima"

Marija Selak Raspudić sučelit će se s aktualnim gradonačelnikom Tomislavom Tomaševićem u drugom krugu lokalnih izbora u Zagrebu, nakon što je u nedjelju dobila 44.645 glasova birača, odnosno 15,67 posto. Tomašević je bio na korak do pobjede u prvom krugu, a u drugi ulazi s kapitalom od 135.545 glasova (47,59%).

U razgovoru za RTL, Selak Raspudić komentirala je ocjene analitičara da je drugi krug za nju već sada izgubljena bitka.

- A možda je izgubljena za Tomislava Tomaševića. Nisam ja ona koja izbjegava sučeljavanja. Računam na to da konačno maknemo fokus s političara na one politike koje se tiču života građana u Zagrebu - poručila je.

PROČITAJTE VIŠE Donosimo detaljne karte: HDZ povećao prednost, svi su proglasili SDP gubitnikom, ali pogledajte koliko su zaprav...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. lipanj 2026 18:52