Marija Selak Raspudić sučelit će se s aktualnim gradonačelnikom Tomislavom Tomaševićem u drugom krugu lokalnih izbora u Zagrebu, nakon što je u nedjelju dobila 44.645 glasova birača, odnosno 15,67 posto. Tomašević je bio na korak do pobjede u prvom krugu, a u drugi ulazi s kapitalom od 135.545 glasova (47,59%).
U razgovoru za RTL, Selak Raspudić komentirala je ocjene analitičara da je drugi krug za nju već sada izgubljena bitka.
- A možda je izgubljena za Tomislava Tomaševića. Nisam ja ona koja izbjegava sučeljavanja. Računam na to da konačno maknemo fokus s političara na one politike koje se tiču života građana u Zagrebu - poručila je.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....