OPATIJA - Novi potpredsjednici Vlade trebali bi biti Borislav Škegro i Darko Milinović, a novi ministar gospodarstva Đuro Popijač. To je informacija o kojoj se danas najviše razgovaralo na margini skupa ekonomista u Opatiji, a ukoliko se potvrdi kao točna, to će s pravom biti i najzanimljivija vijest iz Opatije jer će donijeti velike promjene u Vladinoj ekonomskoj politici.
Ne žele brodogradnju
Krugovi bliski premijerki tvrde kako se o spomenutim imenovanjima još pregovara, prije svega sa Škegrom i Popijačem, a konačnu odluku Kosor bi trebala donijeti do kraja tjedna.
Upućeni kažu kako Borislav Škegro, kao uvjet za prihvaćanje dužnosti, traži velike ovlasti u vođenju Vladine ekonomske politike, kao i pravo na izbor kadrova s kojima će surađivati.
Drugim riječima, traži...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....