Kandidat Domovinskog pokreta za zagrebačkog gradonačelnika Miroslav Škoro najavio je u utorak da će ojačati željeznički promet u Zagrebu, kao najbrži i najefikasniji način da se građani iz predgrađa i bližih mjesta povežu sa središtem grada.
Na sastanak s novinarima na lokalnoj željezničkoj postaji Trnava u istočnom dijelu grada Škoro je došao u pratnji stranačkih kolega i to, kako je rekao, za samo šest, sedam minuta iz Sesveta.
Time je izrazio oduševljenje te najavio da će mu jedna od prvih kapitalnih investicija biti modernizacija željeznice.
Željeznica je danas prepreka i ometa u Zagrebu komunikaciju sjever-jug, što će biti riješeno ukopavanjem pruge pod zemlju, najavio je.
Na pitanje novinara koliko bi takav projekt stajao, Škoro je kazao da trenutno ne zna ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....