Misterizona žena koja je ozlijeđena pronađena na Krku, a ne sjeća se svog identiteta, opet je tema u britanskim medijima.
HGSS je u ponedjeljak objavio detalje akcije spašavanja pa smo doznali da je pronađena 12. rujna u uvali Soline.
- Unesrećena osoba je prenoćila na obali te je zatečena iscrpljena s lakšim tjelesnim ozljedama i dezorijentirana. Odmah po dojavi na teren je izašlo 12 članova HGSS stanice Rijeka s tri vozila, rekli su iz HGSS-a.
Nakon što se pojavila informacija da žena govori engleski, vijest o njezinu pronalasku objavili su britanski mediji, Daily Mail, The Sun, The Guardian, ali i američki CNN.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....