SAMO JEDNA ŽELJA ZA USKRS

'Tjeraju nas iz stana, a novi ne možemo naći, nitko ne želi obitelj s četvero djece'

Split, 120414.Obitelj Ivana i Milene Mamic koja zivi u vlaznom i derutnom podstanarskom stanu iz kojeg moraju iseliti, a novi ne mogu naci, jer ih nitko nece da primi jer imaju cetvero djece.Foto: Duje Klaric / CROPIX
 Duje Klaric / CROPIX

Moja želja za Uskrs je da me institucije pogledaju i pomognu mi – napisala je 39-godišnja Milena Mamić na svom Facebook profilu objavivši fotografije svog podstanarskog doma na Kmanu u kojem živi sa suprugom i četvero male djece, 13-godišnjim blizancima (kćer i sin) s teškoćama u razvoju, te curicama od 5 i 2,5 godine, piše Slobodna Dalmacija.

Stan je poprilično derutan u što smo se sami uvjerili prilikom posjeta Mamićima, zidove su prekrile gljivice, a vlaga je toliko nagrizla podove da je prava vještina hodati po tapetima, karimatima i i raznim podlogama koje su ukućani postavili. Da stvar bude gora, ni krov nije u dobrom stanju, a iz tog neuvjetnog stana obitelj mora iseliti do desetog mjeseca jer gazda ima namjeru prodati kuću.

- Nemamo se kome obratiti, čak ni ro...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 21:33