Državni tajnik za vanjske poslove Indije Vikram Misri potvrdio je danas da je američki predsjednik Donald Trump pozvao indijskog premijera Narendru Modija da posjeti Sjedinjene Američke Države nakon završetka summita G7 u Kanadi.
Kako piše Times of India, Modi je poziv odbio zbog ranije preuzetih obveza. "Predsjednik Trump upitao je premijera Modija može li posjetiti SAD po povratku iz Kanade, no premijer je objasnio da to nije moguće zbog već dogovorenih aktivnosti", rekao je Misri.
Umjesto Washingtona, Modi je otputovao u Hrvatsku, čime je postao prvi indijski premijer koji je to učinio. "Moj posjet Hrvatskoj, koji će biti prvi ikada od strane indijskog premijera, predstavlja povijesnu priliku za jačanje veza s ovom cijenjenom partnerskom zemljom", objavio je Modi na društvenoj...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....