U noći na utorak, oko tri sata ujutro, u Zagrebu je pronađeno napušteno dijete, koje su hitne službe zajednički pregledale u Klinici za dječje bolesti Zagreb. Dijete je nakon pregleda, u kojem je utvrđeno da je zdravo, sigurno zbrinuto u Centru za pružanje usluga u zajednici Zagreb u Nazorovoj ulici, izvijestilo je Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike RH.
Dijete je pronađeno u tzv. „Prozoru za život“ Udruge Betlehem, smještenom u prostorijama Samostana Marijina pohoda u Zagrebu. Ministarstvo rada izvijestilo je da „Prozor za život“ nema dopuštenje za rad, a Udruzi je 10. lipnja dostavljeno rješenje Samostalnog sektora za upravni i inspekcijski ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....