PREGOVORI O VLADI

ULTIMATIVNI ZAHTJEV MOSTA PREMA HDZ-u 'MUP pripada nama, a treba ga voditi neovisan čovjek!'

Osim MUP-a, od Domoljubne koalicije tražit će resore pravosuđa, poljoprivrede, uprave, gospodarstva i okoliša
 Niksa Stipaničev / EPH
Osim MUP-a, od Domoljubne koalicije tražit će resore pravosuđa, poljoprivrede, uprave, gospodarstva i okoliša

- Na čelu Ministarstva unutarnjih poslova želimo neovisnu osobu koja će glavni fokus staviti na obračun s kriminalom i korupcijom, a inzistirat ćemo da taj resor pripadne nama jer je borba protiv korupcije jedan od naših glavnih ciljeva - poručuju neslužbeno iz Mosta.

No, poznato je i da HDZ-ovci pokazuju velik interes za taj resor na čijem je čelu, prema ranijim križaljkama, trebao biti Milijan Brkić, bliski suradnik Tomislava Karamarka i HDZ-ov glavni tajnik.

U Mostu doznajemo da ovih dana intenzivno prate informacije koje se iz HDZ-a službeno i neslužbeno puštaju u medije.

Žele kontrolu

Smatraju da se sada može “svašta čuti”, ali, kažu, razumiju to jer drže da su to njihovi pokušaji da izbore što više resora.

Međutim, Most će, neslužbeno doznajemo, inzistirati ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 05:17