Koordinatorica političke platforme Možemo! i saborska zastupnica Sandra Benčić gostovala je u emisiji Hrvatskog radija "Oporbeni zarez" i govorila o temama vezanim za Grad Zagreb.
Benčić je istaknula kako nema puno vremena za dojmove te da nije bilo trijumfalističkih nastupa jer su bili svjesni kakvu odgovornost preuzimaju.
- Bili smo svjesni velikih očekivanja javnosti da se s nekim procesima krene odmah. Na tome se i radi, što se i vidjelo u ova dva dana. Važno je da imamo priliku mijenjati stvari na bolje, mijenjati model upravljanja i postaviti standarde u javnom upravljanju, rekla je.
Istaknula je kako su njezini kolege koji su izabrani po čitave dane zauzeti zadacima koji su ih tamo dočekali.
- Teško je znati je li nešto održano ili nije. Svi imamo povjerenja u njih da zna...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....