Velika Gorica, prošlogodišnji pobjednik u kategoriji velikih gradova, i ove se godine uključio u ekološki projekt Od izvora do mora koji organizira Coca-Cola u suradnji s Konzumom, Jutarnjim listom i Udrugom gradova RH. U akciji su sudjelovali pripadnici KUD Novo Čiče, DVD Novo Čiče, Udruga žena Novo Čiče i ribiči iz ŠRU Odra. Uz šezdesetak volontera, svoju doprinos zaštiti prirode dala su i djeca iz KUD-a Novo Čiče. Ambalažni otpad, koji je do sada nagrđivao okoliš njihova grada, pomogao je čistiti i Krešimir Ačkar, gradonačelnik Velike Gorice.
“Najveću motivaciju daju nam upravo djeca koju odga...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....