ZAGREB - Kako su se pohvalili sami organizatori, prvi put u povijesti Hrvatska gospodarska komora sazvala je konferenciju za novinare u subotu poslijepodne, i to samo da bi poručili da će tužiti medije - točnije HTV i Jutarnji list - koji su svojim pisanjem o malverzacijama u trgovini mesom “ugrozili poslovanje mesne industrije”.
Nakon kratkog izlaganja u kojem su predstavnici HGK i Croatia stočara upozorili novinare da su proizvođačima i trgovcima nanesene “višemilijunske štete”, novinari su, kako je inače običaj, htjeli dobiti neke odgovore.
Mesna grupacija šuti
No, na opće iznenađenje svih prisutnih novinara, rečeno je “da press konferencija nije sazvana da bi odgovarali na novinarske upite”.
- Dogovor članica grupacije mesne industrije je da na ovoj konferenci...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....