Ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak izjavio je danas, komentirajući rješenje Visokog upravnog suda o poništenju rješenja kojim je 2011. tadašnje Ministarstvo gospodarstva oduzelo odobrenja Ini za istraživanje mineralnih sirovina u sjeverozapadnoj Hrvatskoj, "kako 2011. godine HDZ očito nije znao ni to rješenje napisati."
"Sada ćemo izdati novo rješenje i to će biti kako valja", rekao je Vrdoljak novinarima u Opatiji uoči dodjele godišnjih turističkih nagrada na Danima hrvatskog turizma.
Na upit novinara znači li to da će vratiti koncesije Ini u sjeverozapadnoj Hrvatskoj, Vrdoljak je odgovorio da izdaju rješenje koje će biti pametnije napisano i obrazloženo.
Visoki upravni sud poništio je rješenje kojim je 2011. tadašnje Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva odu...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....