Od početka koronakrize u Hrvatskoj, od 24. veljače pa do jučer, vrijednost fiskaliziranih računa manja je za 28,15 milijardi kuna u odnosu na isto lanjsko razdoblje, pokazuju u ponedjeljak objavljeni podaci Porezne uprave.
U razdoblju od 24. veljače do 27. prosinca ove godine u odnosu na usporedivo razdoblje prošle godine, broj fiskaliziranih računa smanjen je za 25 posto, a njihov iznos za 16 posto.
Ove godine u tom je razdoblju izdano 1,56 milijardi računa, čija vrijednost doseže 144,4 milijarde kuna, a u istom lanjskom razdoblju bilo je izdano 2,07 milijardi računa, ukupne vrijednosti 172,6 milijardi kuna.
Tako je vrijednost fiskaliziranih računa u razdoblju od početka koronakrize do jučer u odnosu na isto razdoblje 2019. godine manja za 28,15 milijardi kuna.
U djelatnosti ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....