USTRIJELJEN U NATKOLJENICU

ZORAN MAMIĆ Ovo je bio pokušaj ubojstva, i to ne samo Zdravka. Prilično sam uvjeren iz kojih krugova napadači dolaze, ne vidim nijednu drugu mogućnost

 Branimir Boban / Vlado Kos / CROPIX

Dinamov savjetnik i bivši izvršni dopredsjednik Zdravko Mamić u utorak je propucan u okolici Tomislavgrada, točnije u mjestu Vidovići, u kojem se nalazi spomen ploča njegovu ocu, koji je u tom mjestu preminuo od srčanog udara. Mamić je kolima Hitne pomoći prevezen u obližnji Dom zdravlja gdje su mu liječnici sanirali prostrijelnu ranu natkoljenice, nakon čega je otišao u Zagreb gdje je primljen u KB Sveti Duh.

Policija istražuje tko stoji iza napada na Mamića, a prema neslužbenim informacijama, radi se o dva muškarca koji su u zasjedi dočekali Mamića, a jedan od njih ga je ustrijelio, nakon čega su obojica pobjegla.

O napadu na Zdravka Mamića za RTL je kratko progovorio i njegov brat Zoran. Na pitanje novinarke kako je Zdravko, odgovorio je:

- On je dobro. Hvala Bogu, ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 20:02