Vlaho Orepić, ministar u zadnjih dana turbulentnom MUP-u, obišao je svoje policajce i političare na dubrovačkom području. Je li došao zbog mogućih problema s otvaranjem novih izbjegličkih ruta morskim putem ili je razlog druge prirode, moguće vezan uz sezonu?
Razgovarali smo nakon sastanka s dubrovačkim gradonačelnikom Androm Vlahušićem na terasi "Gradske kavane" prije nego što će krenuti prema Prevlaci, piše Slobodna Dalmacija.
U anketi smo pitali čitatelje tko je opljačkao MUP u Heinzlovoj i ponudili tri odgovora: kriminalci, policajci ili netko tko iznuđuje ostavku ministra Orepića. Kriminalci su dobili najmanje glasova i ispali najpošteniji, a policajci i političari puno više. Kako to komentirate?
– U svakom slučaju, to su učinili kriminalci, bez obzira na to ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....