SYDNEY - Australski premijer Tony Abbott izrazio je danas duboku zabrinutost što separatistički proruski pobunjenici nadziru mjesto nesreće oborenog malezijskog zrakoplova u istočnoj Ukrajini, koje više izgleda kao mjesto čišćenja vrta nego kao mjesto forenzičke istrage.
Na letu MH17 između 298 poginulih najmanje 27 njih je iz Austalije.
Govoreći na jutarnjoj radijskoj emisiji australski premijer Tony Abbott je rekao da je tijekom noći prvi puta razgovarao s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom o toj katastrofi, zbog užasa u vezi sa zbrinjavanjem ostatka žrtava
"Rekao je sve prave stvari, a sada treba biti jednako dobar kao što su njegove riječi, rekao je Abbott na 2GB radio postaji, odbivši komentirati detalje o svojem razgovoru s Putinom.
Australska ministrica vanjskih...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....