Aleksandar Vučić nije dobro procijenio da smeta, pa mu je šefica Trumpovog kabineta zabranila ulazak u kompleks na Floridi, iako je platio, izjavio je bivši diplomat Nebojša Vujović povodom vijesti kako se predsjednik Srbije iz SAD-a naglo vratio u svoju zemlju.
‘Trumpu je važnija individualna igra šaha s Putinom (Zelenskog je već sahranio), a ne da Vučić unutrašnje probleme u Srbiji rješava slikanjem sa Trumpom. Htio je slikom (prijemom) na Floridi amortizirati prijetnju iz Europe i onda je planirao otići u Moskvu. Nacrtao se između Trumpa i Putina, otimajući Trumpovu ekskluzivu‘, izjavio je Vujović za N1.rs, a prenosi Nova.rs.
Nekadašnji diplomat bivše Savezne Republike Jugoslavije (SRJ) ističe kako je Vučić sada oslabio svoju poziciju i u Washingtonu i u Moskvi, a ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....