Mick Philpott (56) iz Nottinghama otac je čak 17 djece, a u travnju prošle godine zajedno sa suprugom Mairead (33) osuđen je na robiju zbog zaprepašćujuće okrutnog ubojstva njih šestero, u dobi od 5 do 13 godina.
Bračni je par, koji je živio isključivo od socijalne pomoći, podmetnuo požar u obiteljskoj kući, namjeravajući pritom za sve optužiti Mickovu bivšu ljubavnicu. Plan je bio da u jednom trenutku Mick utrči u kuću i spasi djecu te tako ispadne heroj, tražeći nakon svega od države veću nekretninu.
No, djeca su poginula, a Mick ne da nije ispao heroj, već su ga otočki mediji zbog osmijeha, koji nije skidao s lica ni nakon pogibije šestero djece proglasili najgorim ocem ikada.
Uslijedilo je suđenje na kojem je dobio doživotnu robiju, a njegova žena 17 godina z...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....