"Ronald Reagan se trenutno toliko okreće u grobu da bi energija koju time proizvodi mogla napojiti cijelu Istočnu obalu SAD-a", jedan je od duhovitijih komentara na X-u, bivšem Twitteru, nakon američko-ukrajinskog diplomatskog debakla u Bijeloj kući ovoga petka.
Razvoj situacije bilo je toliko šokantan da je u danom trenutku bilo rubno nemoguće zamisliti da bi više od 300 milijuna notorno rusofobnih Amerikanaca prihvatilo izdaju saveznika koja toliko ide na mlin njihovu vodećem povijesnom rivalu. I uistinu, brojni Amerikanci su se s ukrajinskim zastavama i domišljatim transparentima zaputili na ulice kako bi Trumpovoj administraciji dali do znanja da ih smatraju izdajnicima. Probleme su posebno napravili za obitelj Vance koja je morala odgoditi skijanje u Vermontu.
Ako je itko j...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....