KRAGUJEVAC - Nezadovoljni radnici srpske tvornice 'Zastava oružje' zauzeli su jutros skladišta gotovog naoružanja kao i ona sa streljivom i tamo planiraju ostati sve dok, kako navode, srpska vlada ne pronađe rješenje za krizu u toj kompaniji, javlja srpski Blic.
Najavljeno je kako će radnici pred skladištima boraviti i stražariti danonoćno. U zauzetim se hangarima nalazi velika količina naoružanja te streljiva za ispitivanje.
Radnici su se na očajnički potez odlučili nakon što je Vlada Srbije odbila zahtjev sindikata radnika tvornice 'Zastava oružje' da se pokuša naći rješenje problema te kompanije. Također, radnici još nisu dobili plaće za protekli mjesec.
- Kašnjenje u isplati zarada je samo povod. Već mjesecima čekamo na izvozne dozvole za Azerbejdžan. Zbog odugo...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....