NOGOMETAŠ, NE ČLAN BANDE

FOTO: KAKAV GAF POPULARNOG DESNIČARSKOG PORTALA Objavili nevjerojatnu priču o nogometnom superstaru pa se na kraju morali skrušeno ispričati

 Breitbart.com

Popularni desničarski portal Breitbart morao se ispričati slavnom njemačkom nogometašu Lukasu Podolskom nakon nevjerojatnog gafa.

Naime, portal je objavio fotografiju Podalskog u sklopu sulude priče o tome kako imigranti na europsku obalu dolaze jet-skijevima. Članak pod nazivom 'Španjolska policija razbila bandu migranata na jet-skijevima' objavljen je u nedjelju, no fotografija Podolskog kako upravlja jet-skijem zamijenjena je nakon što su shvatili pogrešku.

Ipak, prije nego li je uklonjena, fotografija je podijeljena diljem interneta, te izazvala salve smijeha. Riječ je, inače, o fotografiji koja je snimljena tijekom Svjetskog nogometnog prvenstva u Brazilu 2014. godine, a ne nedavno na španjolskoj obali kako su tvrdili.

Kada su u Breibartu shvatili što su napravili na re...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 16:48