U bizarnoj opsadi luksuznog hotela u Šangaju, stotine prevarenih kineskih investitora zatočili su šefa burze metala, a potom ga samo predali policiji u pritvor.
Fotografije objavljene na društvenoj mreži Weibo pokazuju nekoliko muškaraca i žena kako povlače Shana Jiulianga za odjeću i bacaju ga na pod.
Foto: Weibo
Naime, ovi ogorčeni ljudi, kao i još 220.000 ostalih investitora, zahvaljujući ulaganju u Fanya Metals Exchange, mogli bi ostati bez šest milijardi dolara.
Smatra se i da je Fanya doprinijela kolapsu na burzi u Kini gdje su u samo nekoliko dana pale dionice što je izazvalo krizu i u drugim zemljama svijeta.
Investitori diljem zemlje udružili su se kako bi ga oteli, a sve su isplanirali preko društvenih mreža. Shan...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....