Izraelska je vojska objavila snimku razaranja iranskog reaktora. Na snimci se vidi uništavanje nuklearnog postrojenja u gradu Araku.
Izraelska vojska je rekla da su njezini borbeni zrakoplovi gađali desetke lokacija u Iranu, uključujući Natanz i nuklearni reaktor na teškoj vodi, koji se izvorno zvao Arak, a sada se zove Khondab, piše Al Jazeera.
Vojska je rekla da je posebno ciljala "strukturu brtve jezgre reaktora, koja je ključna komponenta u proizvodnji plutonija".
Oglasio se Khamenei
Iranska protuzračna obrana aktivirana je u središnjem Teheranu i presrela je dronove iznad glavnog iranskog grada, izvijestila je poluslužbena no...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....