DETALJI ISKAZA POLICIJI

Majka Koste K. otkrila što je radio na jutro masovnog ubojstva: ‘Bio je malo usporen...‘

Govoreći o Kostinom odrastanju, majka ga je opisala kao dijete sa širokim interesima...

Kosta K.

 Privatna Arhiva/
Govoreći o Kostinom odrastanju, majka ga je opisala kao dijete sa širokim interesima...

Majka Koste K., dječaka koji je u beogradskoj Osnovnoj školi ‘Vladislav Ribnikar‘ ubio devet učenika i zaštitara, jučer je dala iskaz policiji. Detaljno je govorila o djetinjstvu svojeg sina, njegovom odnosu s vršnjacima i obitelji, dječakovom zdravlju... Govorila je i o danima prije strašnog čina, kao i o samom jutru prije nego što je dječak počinio masovno ubojstvo.

Podsjetimo, nastoji se utvrditi je li M. K. zapostavljala ili zlostavljala svoga sina, u kojem bi slučaju mogla dobiti i zatvorsku kaznu do tri godine.

‘Ništa nije ukazivalo na ovo‘

Blic piše da je majka Kostu K. opisala kao boležljivog i pametnog, a ništa joj nije ukazivalo na to da bi mogao učiniti ovakvo što. Tužiteljstvo će u nastavku istrage pokušati otkriti je li to istina.

Dječak je pet da...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 23:21