NE MISLI STATI

Netanyahu podigao dvije karte, delegati su masovno krenuli napuštati dvoranu, odmah nakon uslijedio je kaos u Bejrutu!

Netanyahu je također kritizirao Ujedinjene narode, nazivajući ih ‘močvarom antisemitske žuči‘
 /X/afp
Netanyahu je također kritizirao Ujedinjene narode, nazivajući ih ‘močvarom antisemitske žuči‘

Izraelski premijer Benjamin Netanyahu održao je govor pred generalnom skupštinom UN-a i ustvrdio da njegova zemlja pobjeđuje. Izjavio je da nema mjesta u Iranu koje duga ruka Izraela ne može dosegnuti i pozvao na mirovni sporazum između Izraela i Saudijske Arabije, piše Guardian.

Govoreći o Hezbollahu, Netanyahu je rekao da je ‘dosta‘ i da ‘nećemo stati dok se naši građani ne budu mogli sigurno vratiti svojim domovima‘.

Izraelski premijer je rekao i da nije namjeravao doći ove godine u UN, ali nakon što je čuo ‘laži i klevete‘ koje su iznesene, odlučio je doći i ‘ispraviti stvar‘.

‘Izrael traži mir, Izrael žudi za mirom‘, rekao je, dodavši da se Izrael mora braniti od ‘divljačkih ubojica‘.

Govorio je i o ‘prokletstvu‘ 7. listopada i zločinima poči...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 12:38