Svijet se u nedjelju ujutro probudio uz vijest da je američki predsjednik Donald Trump naredio napade američkih bombardera na tri lokacije s nuklearnim postrojenjima u Iranu - Fordo, Natanz i Ishafan. Komentatori navode da je Trump zaigrao opasnu i nepredvidljivu igru, a dok se čekao iranski odgovor, brojni su čelnici pozvali na povratak diplomaciji i apelirali na oprez u daljnjim koracima zaraćenih strana.
Bombarderi B-2 bacili su bombe, prema informacijama iz Irana, na navedene lokacije oko 2.30 ujutro. "Izveli smo naš vrlo uspješan napad na tri lokacije, sve je uništeno, a sad je vrijeme za mir", poručio je u obraćanju javnosti američki predsjednik Donald Trump. Teheran tvrdi da je došlo do manjih oštećenja.
Pojavile su se satelitske snimke snimke koje je analizirao CNN i...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....