NOVI VAL RASNIH NEREDA

OBJAVLJENA SNIMKA Kamera snimila trenutak kad je policajac ubio tamnoputog tinejdžera na benzinskoj

 YouTube

ST. LOUIS - Nakon što je policija ubila 18-godišnjeg crnog tinejdžera na benzinskoj crpki u utorak navečer u predgrađu St. Louisa, policija je odlučila objaviti snimku zločina koji je zabilježila sigurnosna kamera.

'U strahu za svoj život, policajac je ispalio nekoliko hitaca pogodivši sumnjivca čime ga je fatalno povrijedio. Drugi sumnjivac pobjegao je s mjesta zločina', izjavio je glasnogovornik policije St. Louisa.

Snimka sigurnosne kamere potvrđuje da je policijski časnik ustrijelio muškarca koji je izvadio pištolj i uperio ga u njega dok mu je prilazio na benzinskoj crpki u Berkeleyu.

Video je objavljen kako bi se svjedoci, koje je također snimila kamera, javili u policiju i dali svoje iskaze vezane za ovaj slučaj.

Nakon cijelog incidenta, oglasio se i šef tamošnje po...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
08. prosinac 2025 12:27