NOVO 14:24 - Sutkinja Masipa raspravlja o tome bi li druga osoba na njegovom mjestu učinila isto.
- Mogao je uzeti mobitel i nazvati zaštitare, nazvati policiju, ili otići na balkon i vikati upomoć, što je i učinio nakon pucanja, rekla je.
Trebalo bi mu manje vremena za odlazak na balkon, nego što mu je trebalo za odlazak do kupaonice i pucanje u vrata.
Masipa je uvažila objašnjenje da je odrastao uz paranoičnu majku koja je uvijek bila naoružana. Ipak, objašnjenje je samo objašnjenje, ali ne i opravdanje.
- Da se probudio u pola noći, ugledao siluetu iznad kreveta, zgrabio oružje i usrijelio tu osobu, pa naknado ustanovio da se radi o preminuloj, to bi se moglo opravdati, rekla je sutkinja.
Sutkinja smatra da bi razumna na Pistoriusovom mjestu bila svjesna da bi pucanjem kroz...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....