HYDERABAD - Muškarac star oko 30 godina pokušao se ubiti u WC-u aviona kompanije Emirates tijekom leta na liniji Dubai-Hyderabad. Nemili se incident dogodio još u petak, ali u Emiratesu su ga potvrdili tek sada.
Neimenovanog je muškarca pronašla stjuardesa, nakon što je iz WC-a počeo teći pravi krvavi potok.
Avion je bio blizu krajnjeg odredišta u Hyderabadu pa nije bilo potrebe za njegovo preusmjeravanje. Čim je sletio, u letjelicu se sjatilo nekoliko medicinskih ekipa koje su muškarcu pomogle i čini se da će preživjeti.
Policijskom je istragom utvrđeno da si je na više mjesta oštrim predmetom, najvjerojatnije žiletom, prerezao krvne žile. Uočene su porezotine na području vrata, zapešća i gležnjeva i pravo je čudo da je uspio preživjeti.
Avion je trebao letjeti na...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....