Pripadnici kosovske policije proteklih dana izveli su nekoliko racijama u kojima su otkrili brojne skrivene bordele diljem cijele zemlje, piše Tanjug. Policija je objavila i snimke racija koje jasno pokazuju što su podrumi noćnih klubova skrivali. Prostitutke su čekale svoje klijente u zamračenim sobama iza rešetaka. U prostorijama su bili privatni separei, fotelje i stolovi za pića.Muškarci i žene koji su zatečeni u ovim bordelima policija je pretresla i zatim uhitila, a tijekom očevida pronađene su velike količine novca u brojnim valutama. Policija se pohvalila da je uhitila 18 osoba, koje se terete da su se bavile prostitucijom ili da su prisiljavale žene na bavljenje prostitucijom
Pripadnici kosovske policije proteklih dana izveli su nekoliko racijama u kojima su otkrili brojne skrivene bordele diljem cijele zemlje, piše Tanjug.
Policija je objavila i snimke racija koje jasno pokazuju što su podrumi noćnih klubova skrivali. Prostitutke su čekale svoje klijente u zamračenim sobama iza rešetaka. U prostorijama su bili privatni separei, fotelje i stolovi za pića.
Muškarci i žene koji su zatečeni u ovim bordelima policija je pretresla i zatim uhitila, a tijekom očevida pronađene su velike količine novca u brojnim valutama. Policija se pohvalila da je uhitila 18 osoba, koje se terete da su se bavile prostitucijom ili da su prisiljavale žene na bavljenje prostitucijom.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....