NA TRAGU ZLOČINCU

Potraga za haškim optuženikom: Pretresaju stan sina Ratka Mladića

'Cilj pretresa je potraga za dokazima i tragovima koji bi ukazali na mjesto gdje se skriva Ratko Mladić'
Parovica, Banovo brdo, 230210.ARHIVSKA FOTOGRAFIJA.Pretres Ratko Mladic Blagoja.Foto: Pedja Milosavljevic / CROPIX
 Pedja Milosavljevic / CROPIX / copyright © Pedja Milosavljevic ® 2010 +381641260959 [email protected]
'Cilj pretresa je potraga za dokazima i tragovima koji bi ukazali na mjesto gdje se skriva Ratko Mladić'

BEOGRAD - Pripadnici Službe za otkrivanje ratnih zločina MUP-a Srbije vrše premetačinu stana Darka Mladića, sina haškog optuženika Ratka Mladića.

Pretres je započeo u ponedjeljak rano ujutro, po nalogu srbijanskog Tužitelja za ratne zločine Vladimira Vukčevića.

- Cilj pretresa je potraga za dokazima i tragovima koji bi ukazali na mjesto gdje se skriva Ratko Mladić - kratko je priopćeno iz Tužiteljstva u Beogradu.

Prema pisanju tamošnjih medija, kuća Mladićevog sina nalazi se na Vidikovačkom vijencu. Beogradski B92 navodi i da je u proteklih 14 godina u potrazi za Mladićem policija u Srbiji pretresala vojne i stambene objekte, kao i kuće njegovih rođaka i pomagača na području Srbije i Republike Srpske.

Najtraženiji haški bjegunac Ratko Mladić, general i bivši zapo...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
08. prosinac 2025 06:54