WASHINGTON - U Sjedinjenim Državama je 776 ljudi umrlo od koronavirusa u protekla 24 sata, što je najmanji broj od ožujka, a ukupan broj umrlih penje se na 79.522, pokazuju podatci sveučilišta Johnsa Hopkinsa.
Već nekoliko tjedana broj umrlih kreće se između 1000 i 2.500 na dan. Ovo sveučilište u Baltimoreu navodi da je bilo 1.329,072 slučaja zaraze u toj zemlji koja je najteže stradala u pandemiji, premda bi taj broj mogao biti veći, kao i posvuda u svijetu, zbog nedovoljnog testiranja.

Bijela kuća je u nedjelju navečer demantirala informaciju da je potpredsjednik Mike Pence u samoizolaciji pošto je njegovoj suradnici dijagnosticiran koronavirus.
Penceov glasnogovornik Devin O'Malley rekao je u priopćenju da će potpredsjednik...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....