Izraelska vojska izjavila je da je Iran jutros pokrenuo odmazdne napade na Izrael. Izjavili su da njihovi obrambeni sustavi "djeluju kako bi presreli prijetnju", a nakon napada SAD-a preko noći na iranska nuklearna postrojenja, ovo je prvi odgovor Irana.
Iranski projektili pogodili su sjeverni i središnji Izrael, prema izvješćima medija u zemlji. Navodno su pogođena područja poput Haife, Nes Zione, područja Rishon Leziona i Tel Aviva.
Hitne službe su izjavile da su zgrade u Tel Avivu teško oštećene nakon što ih je pogodila iranska raketa.
"Ovo je mjesto razaranja velikih razmjera. Nekoliko dvokatnica teško je oštećeno, a neke su se srušile“, rekla je agencija za hitne službe ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....