Aviokompanije su otkazale 148 odlaznih i dolaznih letova u zračnu luku u Dublinu zbog oluje koja će bjesniti ostatak dana, rekao je operater zračne luke.
Oluja Isha također je primorala slijetanje 24 zrakoplova do 17:00, dok je 27 zrakoplova usmjereno u druge zračne luke, objavila je zračna luka Dublin na platformi X.
Irska nacionalna meteorološka služba Met Eireann izdala je narančasto vremensko upozorenje rano u nedjelju za većinu zemlje, uključujući i Dublin, što znači da vjetrovi značajno mogu utjecati na ljude, infrastrukturu i aktivnosti u tome području.
Irish Times javlja da je u nedjelju navečer uslijed oluje 170.000 kućanstava i tvrtki ostalo bez struje. Crveni meteoalarm proglašen je za pokrajinu Donegal.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....