MAGLAJ - U nezapamćenim poplavama, koje su prije nekoliko mjeseci donijele totalno uništenje diljem Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, jedno od najteže pogođenih mjesta bio je Maglaj. Upravo je u okolici toga grada u utorak poslijepodne došlo do nove poplave, nakon što je to područje pogodilo snažno nevrijeme praćeno jakim vjetrom i obilnom kišom.
Prema informacijama Dnevnog avaza, situacija je najkritičnija bila u Bijeloj Ploči i Jablanici. U naseljima ovih mjesnih zajednica, nabujala rijeka Jablanica poplavila je 50-ak kuća i područnu školu, oštetila je nekoliko mostova i poljoprivredne usjeve.
"Voda je rasla nevjerojatnom brzinom, poplavila kuće i izlila se na mjesni put", pričaju mještani, a na YouTubeu je objavljena i snimka bujice.
Emin Karabegović i njego...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....