MURMANSK - Ruska je policija uhitila 21-godišnjeg Ivana L. iz Murmanska pod sumnjom da je ubio i pojeo muškarca kojeg je upoznao preko internetske stranice za osobe homoseksualne orijentacije, piše ruski portal Life News.
Ivan je 32-godišnjeg Romana E. pozvao u svoj stan gdje ga je zaklao nožem te raskomadao njegovo tijelo. Poremećeni je ubojica nakon toga snimio 'recept' kako se rade kobasice i mesne okruglice kojeg je i objavio na internetu.
Policija je istragu o smrti Romana E. započela kada je njegova majka prijavila sinov nestanak. Ispričala je policiji kako se i ranije znao družiti s ljudima koje bi upoznao preko interneta. Tragovi su vodili prema Ivanu L.
U njegovom je stanu policija pronašla ljudske ostatke, no dok se ne obavi testiranje DNK...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....