Inicijativa "Čuvamo naš park" spriječila je u ponedjeljak još jedan pokušaj zagrebačke gradske uprave da se počne s preuređivanjem parka Trnjanska Savica - građani su u nekoliko navrata tijelima zaustavili da se cijelom dužinom postavi građevinska ograda koja bi trebala osiguravati radove u parku.
Tijekom dana u park je s djelatnicima Zrinjevca došlo i petnaestak zaštitara tvrtke Bilić-Erić, no, kako se doznaje od Inicijative građana, kao i zagrebačke policije, nije bilo potrebe za bilo kakvim intervencijama.
"Bilo je samo malo prijateljskog uvjeravanja, mi ništa ne uništavamo, već im samo stojimo na putu kao bi spriječili devastaciju parka", rekao je Hini u ime inicijative Sanjin Đukić.
Kaže kako je u sprječavanju početka radova u parku tijekom dana sudjelovalo u pr...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....