Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić s cijelom je svitom svojih pročelnika u ponedjeljak bio u Banskim dvorima na sastanku s predsjednikom Vlade Andrejem Plenkovićem i njegovim resornim ministrima o zajedničkim projektima Grada i države.
Riječ je o osam najvažnijih projekata koji su vrijedni oko 1,5 milijardi kuna, a od zajedničkog su interesa za Grad i državu. Neki od tih projekata, poput projekta “Zagreb na Savi” i revitalizacije prostora nekadašnje tvornice Gredelj, već dugo skupljaju prašinu u ladicama ministarstava i gradskih ureda i teško da će se i sada brzo realizirati.
Sporni odnosi
No, neki od tih projekata, poput otkupa gradskog udjela tvrtke APIS IT od strane države, gradnje nove dječje bolnice u Blatu te nabave 60 niskopodnih tramvaja, vrlo su izgledni i p...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....