Maloljetnik koji je na području Čučerja u ranim jutarnjim satima u nedjelju izgubio kontrolu vozeći quad završio je u Kliničkom bolničkom centru u Zagrebu s teškim ozljedama.
Policijska uprava zagrebačka objavila je kako je mladić oko 2 sata ujutro završio u bolnici nakon što nije pravodobno prilagodio brzinu kretanja osobinama i stanju ceste te je sletio izvan kolnika, gdje je naletio na betonski stup. U trenutku nesreće upravljao je quadom marke CFMOTO Cforce zagrebačkih registarskih oznaka, a kretao se Prigorskom ulicom u smjeru sjevera. Nakon nesreće prevezen je u Klinički bolnički centar, gdje mu je pružena liječnička pomoć.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....