Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić u HRT-ovoj emisiji "Dobro jutro Hrvatska", komentirao je obnovu Zagreba nakon potresa te pozvao premijera Andreja Plenkovića da donese zakonski okvir koji će u dogledno vrijeme kvalitetno jamčiti obnovu Gornjeg i Donjeg grada.
- Prioritet su ljudi u tim dijelovima Zagreba, treba im osigurati toplu vodu, da oni koji imaju useljive blokove da se mogu vratiti u njih.
Mnogi imaju fasadne bojlere, a mnogi imaju stoljeće i nešto stare dimnjake u kojima su kurili kruta goriva, a danas su pustili plin. Problem na Stožeru je kako to riješiti. Dao sam rok od 24 sata da plinara i stručnjaci Udruge dimnjačara dođu s rješenjem - kazao je Bandić.
- Građanima u ovih pet mjesnih zajednica, Sesvete, Gornja Dubrava, Podsljeme, Gornji i Donji Grad, pogoto...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....